Domo DO473KT patří k nejprodávanějším kávovarům na českém trhu. Za rozumné peníze pod tisíc korun umí uvařit prvotřídní kávu. Domo zaujme svým jednoduchým designem, velkým objemem konvičky 1.8 litru a také inteligentním časovačem. Můžete si užít příjemné probuzení s kávou, kdy se kávovar spustí chvíli před vašim probuzením.

Kávovar Domo DO473KT recenze.

Vzhled

Kávovar má jednoduchý hranatý vzhled. Elegantně kombinuje stříbrné (nerez) a černé plastové prvky. Díky střídmému designu se hodí takřka do každé kuchyně. V horní části je malý LCD displej a čtyři tlačítka, která bohatě stačí k ovládání kávovaru. Dolní část tvoří konvice, která je hezky tvarovaná a má pohodlné držadlo. Součástí kávovaru je odměrka na kávu.

Funkčnost

Přípravu kávy zvládá Domo DO473KT na jedničku. Dokáže dokonale podtrhnout chuť arabici i robusty. Příprava kávy je velmi jednoduchá. I bez přečtení návodu ji zvládne snad každý.

Kávovar má vyjímatelný držák filtru a permanentní filtr. Najednou uvaří až 1,8 l kávy, ale samozřejmě zvládne i čaj, kakao a nebo jinou tekutinu. Po dovaření dokáže kávovar udržovat nápoj stále v požadované teplotě. Samozřejmostí je pojistka proti přehřátí.

Výkon kávovaru je výborných 1000 Watů. Je opravdu výkonný a podle našich zkušeností předběhne i některé rychlovarné konvice.

Velkým lákadlem kávovaru je časovač až na 24 hodin. Můžete si tak lehce naprogramovat, kdy se má spustit a uvařit vám váš oblíbený nápoj. Hlavně ráno při stávání je to velmi praktické. Vstávat a mít uvařenou kávu je nejenom velmi pohodlné, ale člověk tak i šetří čas.

Shrnutí Domo DO473KT

Domo DO473KT je opravdu skvělý a funkční kávovar. Je výkonný a přitom maximálně zachovává aroma kávy. Líbí se nám jednoduchý vzhled i velká konvička. Velmi praktické jsou funkce pro udržení teplého nápoje po dovaření, automatické vypnutí po 30 min nečinnosti a vlastně časovač obecně. Za tu cenu se jedná o opravdu prvotřídní kávovar, jehož koupí rozhodně neprohloupíte. Zkrátka ho doporučujeme!

Kávovar Domo DO473KT hodnocení
  • Vzhled a rozměry - 95%
    95%
  • Technické parametry - 87%
    87%
  • Poměr cena / výkon - 100%
    100%

Závěr

Kvalitní a dobře zpracovaný kávovar s pokročilým časovačem za výhodnou cenu.

94%