ETA 3174 Inesto je velmi oblíbený a kvalitní kávovar, proto také patří už dlouho k těm neprodávanějším. Kombinuje v sobě atraktivní design, výborný výkon a pokročilé funkce. Cena lehce přes tisíc korun navíc dovoluje, aby si ho mohl pořídit každý. Váš pravidelný šálek kávy vám s tímto kávovarem zpříjemní den ještě více.

Kávovar ETA 3174 Inesto recenze.

Vzhled

Kávovar má jednoduchý hyperbolický vzhled (ve středu se zužuje). Ladné křivky společně s lesklým černým povrchem mu dodávají na opravdové eleganci. Barva navíc ladí s připravovanou kávou, i když ETA 3174 Inesto samozřejmě zvládne přivést do varu prakticky jakoukoliv tekutinu. Materiál je černý plast, který překvapivě dobře odolává otiskům prstů i nečistotám.

Horní část je velmi jednoduchá a dobře se do ní vkládá náplň. Dolní část tvoří konvička o objemu 1,5 litru, jednoduchý displej a ovládací tlačítka.

ETA 3174 Inesto ovládací tlačítka.

Funkčnost

Rychlost přípravy kávy je excelentní, stejně jako její chuť. Dovede zvýraznit aroma kvalitní kávy i férově připravit tu levnější. Výkon kávovaru je solidních 900 Watů. Velmi užitečná je funkce Drip STOP, která zabraňuje odkapávání. Oblíbil jsem si funkci přihřívání, která dokáže udržet horký nápoj až po dobu 40 minut. Znovu ohřátí studeného nápoje je ale kupodivu komplikovanější a kávovaru to celkem trvá. Tepelná pojistka pak zajistí automatické vypnutí kávovaru při přehřívání.

Konvička ETA Inesto.

Digitální displej ukazuje aktuální čas a dá se použít k naprogramování kávovaru, aby se zapnul v určitou hodinu. To je velmi užitečné například při ranním stávání, když pospícháte do práce. Zacházení s ETA 3174 Inesto je jednoduché a komfortní. Člověk ani nemusí otevřít návod.

Konvici i držák filtru s kávou je možné umýt v myčce nádobí, což je velmi praktické. Obrovskou výhodou toho, že se jedná o velmi dobře prodávaný kávovar, tak je dokonce možné v případě rozbití koupit i konvici samostatně.

Shrnutí ETA 3174 Inesto

ETA 3174 Inesto je po všech stánkách kvalitní kávovar. Kávu zvládá připravit kávu opravdu rychle a o skvělé chuti. Vypadá pěkně, není nikterak velký a přitom má solidní výkon. Ovládání je velmi intuitivní. Návod vůbec nemusíte otvírat. Velmi praktický je časovač a také to, že kávovar v klidovém stavu zobrazuje hodiny. Celkově vzato je to kvalitní a spolehlivý kávovar, který vás nezklame.

ETA 3174 Inesto hodnocení
  • Vzhled a rozměry - 100%
    100%
  • Technické parametry - 93%
    93%
  • Poměr cena / výkon - 94%
    94%

Závěr

Elegantní a spolehlivý kávovar, ve kterém uvaříte výbornou kávu v cuku letu.

96%