Nezávislé recenze a srovnání

Category: Kávovary (page 1 of 1)

Kávovar Sencor SCE 3000BK recenze

Sencor SCE 3000BK je zajímavý kávovar střední třídy, který nás zaujal svým poměrem cena / výkon. Jedná se o nový model kávovaru uvedený na trh na začátku roku 2016, který navazuje na mnoho let zkušeností výrobce Sencor v tomto oboru. Pojďme se na něj podívat blíže.

Kávovar Sencor SCE 3000BK recenze.
Read more

Kávovar ECG KP129 recenze

ECG KP129 je velmi dobře prodávaný kávovar střední třídy. Je to kousek, který nás zaujal a proto jsme si řekli, že ho musíme získat na recenzi. To se podařilo a nyní vám tento opravdu zajímavý přístroj můžeme představit podrobněji.

Kávovar ECG KP129 recenze.
Read more

Kávovar Sencor SCE 2000BK recenze

Sencor SCE 2000BK je velmi levný kávovar, který vás však překvapí svou kvalitou i designem. Je to malý a skladný stroj, ve kterém můžete připravit až dva šálky horkého nápoje. Hodí se do malé kuchyně, ale i na cesty. Pro milovníky kávy je to jeden z nejvýhodnějších produktů na trhu.

Kávovar Sencor SCE 2000BK recenze.

Read more

Kávovar ETA 3174 Inesto recenze

ETA 3174 Inesto je velmi oblíbený a kvalitní kávovar, proto také patří už dlouho k těm neprodávanějším. Kombinuje v sobě atraktivní design, výborný výkon a pokročilé funkce. Cena lehce přes tisíc korun navíc dovoluje, aby si ho mohl pořídit každý. Váš pravidelný šálek kávy vám s tímto kávovarem zpříjemní den ještě více.

Kávovar ETA 3174 Inesto recenze.

Read more

Kávovar Domo DO473KT recenze

Domo DO473KT patří k nejprodávanějším kávovarům na českém trhu. Za rozumné peníze pod tisíc korun umí uvařit prvotřídní kávu. Domo zaujme svým jednoduchým designem, velkým objemem konvičky 1.8 litru a také inteligentním časovačem. Můžete si užít příjemné probuzení s kávou, kdy se kávovar spustí chvíli před vašim probuzením.

Kávovar Domo DO473KT recenze.
Read more