Nezávislé recenze a srovnání

Category: Mobily (page 1 of 1)

Lenovo Vibe Shot recenze

Elegantní, originální a skvěle hardwarově vybavený – přesně takový je telefon Lenovo Vibe Shot Dual SIM, který vám představíme v této recenzi. Je to telefon, který se v mnoha ohledech vymyká. Největším trumfem Lenova je kvalitní fotoaparát, který se odráží i na designu telefonu.

Lenovo Vibe Shot recenze.
Read more

Samsung Galaxy J3 recenze

Samsung Galaxy J3 Duos je elegantní a slušně vybavený telefon, který je držákem střední třídy. Zaujme hlavně skvělým displejem typu AMOLED, solidní výdrží na baterie nebo podporou dvou sim karet.

Samsung Galaxy J3 recenze.

Read more

Samsung Galaxy A3 recenze

Samsung Galaxy A3 je propracovaný telefon střední třídy, který cílí na lidi, kteří od telefonu očekávají krásný vzhled, funkce na úrovni, prestižní značku a rozumnou cenu. Telefon s kovovo-skleněným tělem může zaujmout mnohé.

Samsung Galaxy A3 recenze.
Read more

Xiaomi Redmi 3S recenze

Redmi 3S od čínského výrobce Xiaomi patří k opravdu povedeným mobilům. Krásný telefon v kovovém těle, s výbornou výbavou, brutálně velkou baterií a výhodnou cenou. V poměru cena / výkon je to opravdový hit.

Xiaomi Redmi 3S recenze
Read more

Huawei P9 Lite recenze

Huawei P9 Lite je mobil střední třídy se špičkovým poměrem cena výkon. Stojí za ním úspěšný čínský výrobce Huawei, který tento model odvodil ze své vlajkové lodi P9, jemuž se velmi podobá vzhledem i výbavou.

Huawei P9 Lite recenze
Read more