Nezávislé recenze a srovnání

Tag: Cena / Výkon (page 1 of 1)

Kávovar Sencor SCE 3000BK recenze

Sencor SCE 3000BK je zajímavý kávovar střední třídy, který nás zaujal svým poměrem cena / výkon. Jedná se o nový model kávovaru uvedený na trh na začátku roku 2016, který navazuje na mnoho let zkušeností výrobce Sencor v tomto oboru. Pojďme se na něj podívat blíže.

Kávovar Sencor SCE 3000BK recenze.
Read more

Kávovar ECG KP129 recenze

ECG KP129 je velmi dobře prodávaný kávovar střední třídy. Je to kousek, který nás zaujal a proto jsme si řekli, že ho musíme získat na recenzi. To se podařilo a nyní vám tento opravdu zajímavý přístroj můžeme představit podrobněji.

Kávovar ECG KP129 recenze.
Read more

Kávovar ETA 3174 Inesto recenze

ETA 3174 Inesto je velmi oblíbený a kvalitní kávovar, proto také patří už dlouho k těm neprodávanějším. Kombinuje v sobě atraktivní design, výborný výkon a pokročilé funkce. Cena lehce přes tisíc korun navíc dovoluje, aby si ho mohl pořídit každý. Váš pravidelný šálek kávy vám s tímto kávovarem zpříjemní den ještě více.

Kávovar ETA 3174 Inesto recenze.

Read more

Kávovar Domo DO473KT recenze

Domo DO473KT patří k nejprodávanějším kávovarům na českém trhu. Za rozumné peníze pod tisíc korun umí uvařit prvotřídní kávu. Domo zaujme svým jednoduchým designem, velkým objemem konvičky 1.8 litru a také inteligentním časovačem. Můžete si užít příjemné probuzení s kávou, kdy se kávovar spustí chvíli před vašim probuzením.

Kávovar Domo DO473KT recenze.
Read more

Lenovo Vibe Shot recenze

Elegantní, originální a skvěle hardwarově vybavený – přesně takový je telefon Lenovo Vibe Shot Dual SIM, který vám představíme v této recenzi. Je to telefon, který se v mnoha ohledech vymyká. Největším trumfem Lenova je kvalitní fotoaparát, který se odráží i na designu telefonu.

Lenovo Vibe Shot recenze.
Read more

Samsung Galaxy J3 recenze

Samsung Galaxy J3 Duos je elegantní a slušně vybavený telefon, který je držákem střední třídy. Zaujme hlavně skvělým displejem typu AMOLED, solidní výdrží na baterie nebo podporou dvou sim karet.

Samsung Galaxy J3 recenze.

Read more

Samsung Galaxy A3 recenze

Samsung Galaxy A3 je propracovaný telefon střední třídy, který cílí na lidi, kteří od telefonu očekávají krásný vzhled, funkce na úrovni, prestižní značku a rozumnou cenu. Telefon s kovovo-skleněným tělem může zaujmout mnohé.

Samsung Galaxy A3 recenze.
Read more

Xiaomi Redmi 3S recenze

Redmi 3S od čínského výrobce Xiaomi patří k opravdu povedeným mobilům. Krásný telefon v kovovém těle, s výbornou výbavou, brutálně velkou baterií a výhodnou cenou. V poměru cena / výkon je to opravdový hit.

Xiaomi Redmi 3S recenze
Read more

Huawei P9 Lite recenze

Huawei P9 Lite je mobil střední třídy se špičkovým poměrem cena výkon. Stojí za ním úspěšný čínský výrobce Huawei, který tento model odvodil ze své vlajkové lodi P9, jemuž se velmi podobá vzhledem i výbavou.

Huawei P9 Lite recenze
Read more